No content found

Ja, finansistka postanowiłam stworzyć samodzielnie stronę www wraz ze sklepem internetowym. Musiałam pogodzić sposób prezentacji i komunikacji skierowany zarówno do biznesu jak i osób prywatnych, do których chcemy dotrzeć na szerszą skalę. Znajomi polecili konsultację z Joanną Ceplin…
Przełomem było poukładanie moich „klocków” w całość podczas wiosennego wyzwania ZAPLANUJ w grupie UWIERZ W SWOJĄ MARKĘ ONLINE – które wygrałam!!! i spotkałam się z Tobą w Warszawie, w marcu na warsztatach „TY I TWOJA MARKA ONLINE”. Ja, sceptyczna w stosunku do social mediów (przez długi czas broniłam się przed kontami na FB i Instagramie) zaczęłam postrzegać je jako nowe możliwości pokazania siebie, pokazania firmy, kontaktu z innymi. Zobaczyłam KLIENTA i jego POTRZEBY.
Angażując się w dyskusje w różnych grupach na Facebooku poznałam cudowne kobiety i teraz wspieramy się wzajemnie w naszych działaniach, a wkrótce zapowiadają się również i biznesowe relacje…
Dzięki kursowi online ZAPLANUJ SWÓJ BIZNES W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, wiem jak istotne jest zaplanowanie czasu na działania w mediach społecznościowych, zbudowanie planu postów, treści, hasztagów i jak pomocna jest współpraca z innymi firmami, osobami w celu wzajemnego promowania.
Dzięki Tobie Joasiu podczas tej naszej prawie rocznej znajomości, poznałam to wszystko i teraz wydaje się to wręcz proste i nieskomplikowane, a człowiek chce się rozwijać i wiedzieć, i robić coraz więcej i więcej. To więcej spowodowało, że podjęłam decyzję o uczestniczeniu w sierpniowym wyzwaniu AKADEMII SMART BRAND. Nie wiem jak to robisz, ale mimo, że część tematów już z Tobą przeszłam, to jednak każdy live przynosił mi kolejną wiedzę, refleksje, a przede wszystkim motywację do działania… Stworzyłaś niepowtarzalny DOMEK, gdzie nie tylko Ty wspierasz swoich gości, ale oni wspierają się również wzajemnie. Dobrze być tutaj i móc w tym uczestniczyć!!!
Polecam każdemu!!! Ja z niego szybko nie wyfrunę 🙂