No content found

To Ty zainspirowałaś mnie i pokazałaś jak ważne jest budowanie biznesu i swojej marki online, ile to niesie możliwości i jakie korzyści z tego płyną… Twoje szkolenia i wpisy na blogu pomogły mi określić profil klienta, wejść w jego buty.
Dowiedziałam się jak ważne jest budowanie relacji, jak skutecznie komunikować się ze swoim odbiorcą i jak tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych.
Wybrałam Facebook, bo tu najwięcej czasu spędzają moi klienci.
Uczę się budować zaangażowanie i zwiększać zasięgi oraz skutecznie sprzedawać swoje usługi – tworząc ciekawą ofertę, która wyróżnia się i trafia w potrzeby klienta.
Zaprzyjaźniłam się z Canvą…

Moduł o reklamie w Akademii Smart Brand to dla mnie rewelacja, dużo uporządkowanej i podanej w przystępny sposób wiedzy: jak targetować reklamę, tworzyć grupy odbiorców, korzystać z Power Editora, zainstalować i korzystać z Pixela Facebooka i wiele innych ciekawych tematów.
Bardzo pomogły Twoje słowa: „Liczy się progres, nie perfekcja” oraz „Jeśli ja mogę, to Ty też”.
Cenię sobie udział w Twoich grupach na Facebooku: „VIP Akademia Smart Brand” oraz „Uwierz w swoją markę online”, gdzie poznaję innych uczestników Twoich szkoleń i mogę dzielić się swoimi sukcesami, pytaniami i wątpliwościami, w ten sposób budując i ugruntowując zdobytą wiedzę.

Dziękuję 🙂