No content found

Ja, finansistka postanowiłam stworzyć samodzielnie stronę www wraz ze sklepem internetowym. Musiałam pogodzić sposób prezentacji i komunikacji skierowany zarówno do biznesu jak i osób prywatnych, do których chcemy dotrzeć na szerszą skalę. Znajomi polecili konsultację z Joanną Ceplin…
Przełomem było poukładanie moich „klocków” w całość podczas wiosennego wyzwania ZAPLANUJ w grupie UWIERZ W SWOJĄ MARKĘ ONLINE – które wygrałam!!! i spotkałam się z Tobą w Warszawie, w marcu na warsztatach „TY I TWOJA MARKA ONLINE”. Ja, sceptyczna w stosunku do social mediów (przez długi czas broniłam się przed kontami na FB i Instagramie) zaczęłam postrzegać je jako nowe możliwości pokazania siebie, pokazania firmy, kontaktu z innymi. Zobaczyłam KLIENTA i jego POTRZEBY.
Angażując się w dyskusje w różnych grupach na Facebooku poznałam cudowne kobiety i teraz wspieramy się wzajemnie w naszych działaniach, a wkrótce zapowiadają się również i biznesowe relacje…
Dzięki kursowi online ZAPLANUJ SWÓJ BIZNES W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, wiem jak istotne jest zaplanowanie czasu na działania w mediach społecznościowych, zbudowanie planu postów, treści, hasztagów i jak pomocna jest współpraca z innymi firmami, osobami w celu wzajemnego promowania.
Dzięki Tobie Joasiu podczas tej naszej prawie rocznej znajomości, poznałam to wszystko i teraz wydaje się to wręcz proste i nieskomplikowane, a człowiek chce się rozwijać i wiedzieć, i robić coraz więcej i więcej. To więcej spowodowało, że podjęłam decyzję o uczestniczeniu w sierpniowym wyzwaniu AKADEMII SMART BRAND. Nie wiem jak to robisz, ale mimo, że część tematów już z Tobą przeszłam, to jednak każdy live przynosił mi kolejną wiedzę, refleksje, a przede wszystkim motywację do działania… Stworzyłaś niepowtarzalny DOMEK, gdzie nie tylko Ty wspierasz swoich gości, ale oni wspierają się również wzajemnie. Dobrze być tutaj i móc w tym uczestniczyć!!!
Polecam każdemu!!! Ja z niego szybko nie wyfrunę 🙂

Po 30 latach pracy na etacie, w wieku 46 lat wpadł mi do głowy pomysł stworzenia siebie i swojej marki online. Przez przypadek na portalu społecznościowym natrafiłam na szkolenie o takim właśnie tytule – ”Ty i Twoja marka online”. Wspólnie z Joanną i grupą podobnych mi osób, pokonywałam swoje słabości, uczyłam się nowych strategii, poznawałam nowych ludzi, nowe produkty, aplikacje. Pokonywałam lęki, udowadniałam sobie, że potrafię, dam radę, nauczę się, a jeśli mam problem, mogę zapytać fachowca i otrzymać wsparcie zarówno Joanny jak i grupy, którą stworzyła. Dziś jestem właścicielką domu w Internecie, organizuje pierwsze szkolenia, buduję sklep internetowy, tworzę grafiki, prowadzę fanpage, stale udowadniam sobie, że jak chcę – to mogę… Wiem jednak, że dzięki Joannie dziś jestem z moim biznesem na drodze do dalszego rozwoju, korzystając ze wszystkich dobrodziejstw wirtualnego świata ułatwiających poruszanie się w świecie online.

Moja przygoda z kursami u Joasi pozwoliła mi ruszyć z miejsca w mojej działalności. Przekonałam się, że reklama na Facebooku, którą dzięki kursowi Joanny poznałam, przynosi niesamowite efekty. Poznałam też sposoby na tworzenie angażujących i ciekawych treści i planowania swoich działań w mediach społecznościowych. A najświeższym tematem jaki poznałam dzięki Joannie i jej kursowi jest lista mailingowa, którą staram się cały czas tworzyć, bo wiem, że przyniesie długofalowy pozytywny skutek.
Joanna uczy szerszego spojrzenia na biznes online, pokazuje cały system tworzenia skutecznego biznesu online, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Motywuje, przypomina, pamięta o kursantach. Dzięki niej mimo trudniejszych chwil w biznesie – nadal chce mi się szkolić (oczywiście u Joanny) i pracować na swój sukces.

To Ty zainspirowałaś mnie i pokazałaś jak ważne jest budowanie biznesu i swojej marki online, ile to niesie możliwości i jakie korzyści z tego płyną… Twoje szkolenia i wpisy na blogu pomogły mi określić profil klienta, wejść w jego buty.
Dowiedziałam się jak ważne jest budowanie relacji, jak skutecznie komunikować się ze swoim odbiorcą i jak tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych.
Wybrałam Facebook, bo tu najwięcej czasu spędzają moi klienci.
Uczę się budować zaangażowanie i zwiększać zasięgi oraz skutecznie sprzedawać swoje usługi – tworząc ciekawą ofertę, która wyróżnia się i trafia w potrzeby klienta.
Zaprzyjaźniłam się z Canvą…

Moduł o reklamie w Akademii Smart Brand to dla mnie rewelacja, dużo uporządkowanej i podanej w przystępny sposób wiedzy: jak targetować reklamę, tworzyć grupy odbiorców, korzystać z Power Editora, zainstalować i korzystać z Pixela Facebooka i wiele innych ciekawych tematów.
Bardzo pomogły Twoje słowa: „Liczy się progres, nie perfekcja” oraz „Jeśli ja mogę, to Ty też”.
Cenię sobie udział w Twoich grupach na Facebooku: „VIP Akademia Smart Brand” oraz „Uwierz w swoją markę online”, gdzie poznaję innych uczestników Twoich szkoleń i mogę dzielić się swoimi sukcesami, pytaniami i wątpliwościami, w ten sposób budując i ugruntowując zdobytą wiedzę.

Dziękuję 🙂

Tak, to nie jest przypadek. To nie jest książka tylko dla kobiet… Joanna jest świetnym, prawdopodobnie najlepszym w Polsce fachowcem w budowaniu marki osobistej, marketingu internetowego, prowadzenia biznesu on-line.
Bez względu na to, w którym jesteś obecne miejscu w rozwoju swojej kariery zawodowej, czy też budowania swojej firmy – nie możesz przejść obojętnie obok tej pozycji.
Będą to najlepiej wydane pieniądze, które zainwestujesz w swój rozwój.
Polecam tę książkę w 100%! Twoim obowiązkiem jest przeczytanie tej książki jeśli chcesz zbudować naprawdę mocną pozycję zawodową czy też biznesową.

Joanna to specjalistka od mediów społecznościowych. Byłam na jej szkoleniu “Ty i Twoja marka online”, od którego zaczęłam przygodę z promocją swojej firmy. Szkolenie było przepełnione użyteczną wiedzą i otworzyło mi oczy na wiele rozwiązań, o których wcześniej nie wiedziałam. Teraz cały czas korzystam z wiedzy Joanny, którą dzieli się z innymi osobami w swoich postach na Facebooku, czy też na swoim blogu.